Magia świąt bożego narodzenia | ogrod | e-blogi.pl
Blog ogrod
Magia świąt bożego narodzenia 2014-12-15

Poinsecja zwana gwiazdą betlejemską jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych świąt bożego narodzenia. Można się o nie rozpisywać bardzo dużo, ale postaram się w kilku zdaniach opisać wam, co powinniście wiedzieć o poinsecji, żeby stałą w waszym domu jak najdłużej.


Gwiazda betlejemska jest bardzo wrażliwą na zimno rośliną. Powinniście jak najbardziej o nią dbać i pilnować w domu temperatury. Musicie wiedzieć, że jeśli się okaże , że jest za zimno, poinsecja nie wytrzyma zbyt długo i nie bezie wam dane cieszyć się nią dłużej niż przez jedne święta.


Poinsecja lubi także wilgotność. Gdy będziecie mieli za sucho na pewno się to niestety odbije na jej kolorach. Zamiast pięknych czerwonych kwiatów i szmaragdowej zieleni, niestety będzie brązowy nalot.


Jeśli już zakupicie gwiazdę betlejemską, powinniście wiedziec , ze nie powinniście ją stawiać koło okna i drzwi. Jest tam zimniej niż w innych częściach domu, a gwiazda betlejemska nie lubi takiej niskiej temperatury.


Posiadacie już kilka waznych, i istotnych informacji, więc teraz powinniście je zastosować i cieszyć się waszą piękną rośliną. Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]